KONST / Litografier / Färglitografi 14342039
nr 1434 2039
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, numrerad 299/300, "Skansen". Färglitografi, bildmått: 46x54, yttermått inklusive ram: 60x69 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:31:16
350 kr
450 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg
Lillskansen (Lisa Larson)